Pożegnanie zimy - PTTK łączy !

PTTK łączy. 25 marca grupa członków Towarzystwa związana niewidocznymi aczkolwiek serdecznymi nićmi przyjaźni, w spontanicznym odruchu udała się nad Zalew Zemborzycki cieszyć się pięknym dniem, ale także pożegnać odchodzącą zimę. Marzanna, wykonana własnoręcznie przez Marysię  wywoływała uśmiech na twarzach mieszkańców Lublina spacerujących nad zamarzniętym jeszcze zalewem. Spotkanie było okazją do wspominania rajdów organizowanych przez LKTK "Welocyped", Klub Turystyki Pieszej "Niezależni", Koło Pracowników Nauki PTTK, Koło Przewodników Miejskich i Terenowych, Koło "Kryza".

Każdy z uczestników reprezentujących wymienione tu koła i kluby starał się pamiętać "o swoich". Rowerzyści wspominali udział w dłuższych i krótszych wycieczkach i to, że na każdej można się zaprzyjaźnić i poznać smak przygody. Jeden z kolegów z łezką w oku wspominał prowadzoną przez siebie trasę rajdu zorganizowanego przez "Welocyped". Dostał wtedy (przed kilkoma laty) w prezencie od uczestników mały plecak, który odłożył "na później". Obecnie odkrył jego istnienie a także urodę i użyteczność. Warto powracać do wspomnień !
  Galeria zdjęć                                                          Uczestnik "Topienia Marzanny"