Oddział Miejski PTTK w Lublinie

im. Aleksandra Janowskiego

Kurs znakarza szlaków pieszych i rowerowych

Oddział Miejski PTTK im. Aleksandra Janowskiego w Lublinie organizuje w dniach 29 - 31 marca 2019 r.  kurs dla kandydatów na znakarzy  szlaków pieszych nizinnych oraz  szlaków i ścieżek rowerowych. Zajęcia kursu rozpoczną się w dniu 29 marca (piątek) o godz. 16.00 w sali szkoleniowo-klubowej OM PTTK w Lublinie (Rynek 8  III p.)

Czytaj więcej...

Wycieczka szkoleniowa "Powiśle 2019" cz. IV

W roku 2019 przypada wiele ważnych rocznic narodowych i jubileuszy. Jesienią upłynie 75 lat od śmierci Aleksandra Janowskiego, wybitnego krajoznawcy, współtwórcy Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego. Aleksandra Janowskiego wspomnimy  w dniach 27 -  28.04.2019 r. w czasie kolejnego wyjazdu szkoleniowego na Powiśle.  Zapraszamy!

Program wycieczki szkoleniowej "Powiśle 2019"

XIII Lubelski Zlot Przodowników Turystyki Pieszej PTTK

W dniu 16 marca 2019 r. Komisja Turystyki Pieszej Oddziału Miejskiego PTTK w Lublinie zaprasza na XIII Lubelski Zlot Przodowników Turystyki Pieszej „Lublin 2019" w 450. rocznicę zawarcia Unii Lubelskiej. Szczegółowe informacje w regulaminie. Zapraszamy!

Regulamin XIII Zlotu PTP 2019

Do zobaczenia na szlaku!

Lubelski Krąg Krajoznawców, V Posiada Krajoznawcza w 450. lecie Unii Lubelskiej

Komisja Krajoznawcza OM PTTK w Lublinie zaprasza 9 lutego 2019 r. na V Posiadę Krajoznawczą. Koleżeńskie spotkanie Lubelskiego Kręgu Krajoznawców wpisze się w  obchody jubileuszu 450. lecia podpisania Unii Polsko – Litewskiej, w  ustanowionym przez Sejm RP Roku Unii Lubelskiej. Zbiórka uczestników o godz. 9.45 na dziedzińcu Zamku Lubelskiego.Program spotkania i szczegóły w regulaminie. Zapraszamy!

Regulamin V Posiady Krajoznawczej LKK

Zdjęcia w galerii

"Zima w mieście" Lublin 2019 - ferie z PTTK

Oddział Miejski PTTK w Lublinie zaprasza w dniach   15 - 22.02.2019 r.   dzieci w wieku 6 – 12 lat  na  zajęcia o tematyce turystyczno – krajoznawczej. Na warsztaty składają się: wycieczka po Lublinie z przewodnikiem i zajęcia warsztatowe. Uczestnikom zapewniona będzie herbata i drobny posiłek. Warsztaty swoją tematyką nawiązywać będą do historii i kultury Lublina, zwłaszcza do 450. rocznicy zawarcia Unii Lubelskiej. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy !         Ferie 2019 z PTTK - plakat

Regionalna współpraca Oddziałów PTTK Województwa Lubelskiego w 2019 roku

12 stycznia 2019 roku odbyło się w Lublinie posiedzenie prezesów i przedstawicieli zarządów oddziałów PTTK Województwa Lubelskiego, członków Porozumienia Oddziałów PTTK. Podsumowano dotychczasową działalność ze szczególnym uwzględnieniem obchodzonych wspólnie jubileuszy PTK – PTTK.

List Porozumienia Oddziałów PTTK na rok 2019