Oddział Miejski PTTK w Lublinie

im. Aleksandra Janowskiego

Ogólnopolski Zlot Krajoznawców - Lublin 20-22.08.2021

Koleżanki i Koledzy Krajoznawcy ! Środowisko lubelskie z żalem przyjęło wiadomość o tym, że zapowiadany wcześniej L CZAK nie odbędzie się w Jeleniej Górze w tym roku. Sugestię, aby odbyła się jakaś inna forma spotkania Krajoznawców z Polski podjęła Komisja Krajoznawcza Oddziału Miejskiego PTTK w Lublinie.

Wstępny program Ogólnopolskiego Zlotu Krajoznawców zaproponowany przez Komitet Organizacyjny Zlotu wraz ze zobowiązaniem  jego organizacji przyjął Zarząd OM PTTK. Było to nieco ponad dwa tygodnie temu. Od tego  czasu  powstał „Regulamin…” i finalizowane są rozmowy związane z realizacją zlotu.

Zdajemy sobie sprawę, że na podjęcie decyzji o udziale w Zlocie pozostało mało czasu. Komitet Organizacyjny Zlotu prowadzi rozmowy, których efektem mają być możliwie niskie koszty uczestnictwa (noclegi, wyżywienie, bilety wstępu..). Dlatego w Regulaminie nie ma jeszcze kwoty wpisowego. Zamieścimy ją w ciągu tygodnia razem z „Kartą Uczestnika”.

Zlot odbędzie się z udziałem minimum 50 zgłoszonych uczestników,  wycieczka przedzlotowa minimum 30 a udział w Zlocie może wziąć maksymalnie 100 krajoznawców. O osiągnięciu lub nieosiągnięciu zakładanych liczb uczestników niezwłocznie poinformujemy na stronie Zlotu.

Organizatorzy zlotu liczą na Waszą życzliwość i wyrozumiałość. Mamy nadzieję, że razem będziemy się cieszyć ze wspólnego spotkania.

                                                                              W imieniu Komitetu Organizacyjnego Zlotu

                                                                                             Halina Byczek – Krasucka

                                                                                       Z-ca komandora ds. organizacyjnych

                                                                                        

Ogólnopolski Zlot Krajoznawców Lublin 2021 - regulamin

Ogólnopolski Zlot Krajoznawców Lublin 2021 - karta zgłoszenia